enepi-media - poligrafia POLIGRAFIA

 

enepi-media - poligrafia INTERNET

 

enepi-media - poligrafia REKLAMA

SZYBKI KONTAKT

enepi-media
39-200 Dębica ul. Energetyczna 12
Tel: +48 146763079
Fax: +48 146763079

Kilka słów o nas
Enepi-media to nowoczesna firma, oferująca kompleksową reklamę dla firm.

Oferujemy artykuły reklamowe wszelkiego rodzaju, począwszy od materiałów piśmienniczych, poprzez akcesoria biurowe i komputerowe, aż po artykuły na specjalne okazje i eleganckie podarunki. W naszej ofercie znajdą Państwo również pełen wachlarz gadżetów oraz usług poligraficznych. Dysponujemy własną drukarnię sitodrukową i tampodrukową, która umożliwia nam nadruki na prawie każdym materiale. Współpracujemy z innymi firmami w branży, co pozwala nam realizowaa praktycznie każde zlecenie. Posiadamy również profesjonalnie wyposażone studio graficzne i projektowe.

Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości oferowanych usług, stworzenie łatwego i szybkiego dostępu do materiałów promocyjnych. Staramy się szukać rozwiązania dostosowanego do Twoich potrzeb. Oferujemy wysoką jakośa i najniższe ceny. Wszystkie zamówienia realizujemy w krótkim terminie. Nie obiecujemy czegoś, czego nie będziemy w stanie wykonać na czas.

Gadżety reklamowe

         Upominek reklamowy, to najskuteczniejszy sposób na pozyskanie sympatii klienta. Doskonale wypromuje zarówno produkty, jak i usługi Twojej firmy. Zapewni twojemu logo rozpoznawalność a co za tym idzie, spopularyzuje twoją markę

         Wyraziste logo na przedmiotach codziennego użytku świetnie sprawdzi się w roli małego podarunku, który doceni nawet najbardziej wymagający klient. Pozwoli Ci wyróżnia sie wśród konkurencji i na stałe zapisze sie w pamięci obdarowanego. Do najbardziej popularnych gadżetów należa długopisy, kubki, parasole, breloczki na klucze oraz t-shirty. Natomiast znane marki z którymi współpracujemy(.) mają w swej ofercie ekskluzywne upominki, dla twoich strategicznych partnerów. Wysoka jakość tych produktów sprawi, że Twój partner dostrzeże, że ma dla Twojej firmy wyjątkowe znaczenie. Wierzymy, że bogaty katalog produktów spełni Twoje wymagania a jakość naszych usług zaowocuje wieloletnią współpracą.

zobacz oferte